ÇİFTÇİ DESTEK HİZMETİMİZ

Tarımkredi Yem günümüz teknolojisine uygun olarak dizayn ettiği laboratuvarlar sayesinde, ülke çapında yaygın olan uzman teknik personelleriyle, üreticinin ihtiyaç duyduğu yem analizleri ve hayvanlarda metabolik profil analizlerine de hızlı cevap verebilecek bilgi ve becerileriyle problemlere cevap bulmaya devam etmektedir.

Özellikle işletmelerin sıkıntı duyduğu ve bilgi eksikliği hissettiği konularda bölgesel çiftçi toplantıları düzenleyerek işin uzmanı olan ekip arkadaşlarımız ile çiftçilerimizi buluşturarak problemlerin çözümüne yönelik eğitim seminerlerini bir gereklilik olarak yerine getirmektedir. Böylece ülke hayvancılığının çıtasını yükseltmeyi hedeflemektedir.

Günümüz gelişen ve her geçen gün bilgi yönünden kendini inove eden Dünyamıza ve ülkemize entegre olmuş TARIMKREDİ YEM, bilimsel ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek bu yenilikleri bağlı bulunan 1625 Kooperatifiyle ve Kooperatif ortaklarıyla paylaşmayı bir görev edinmiştir.

TARIMKREDİ YEM ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak sektöründe AR-GE faaliyetine yatırım yapmaya devam etmektedir. Saha teknik ekibi ile de koordinasyon içerisinde bulunan AR-GE ekibimiz sahadan gelen bilgilerle beraber hayvanlara en uygun yemleri planlamak için çalışmalarına yön vermektedir.

Güçlü ve yaygın Saha Teknik Personel ekibiyle büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği hakkında bilimsel verilere dayalı bilinç oluşturmak amacıyla düzenli işletme ziyaretlerinde bulunarak; süt sığırcılığı, besi sığırcılığı ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği faaliyetlerinde beslenmeye dayalı problemlere ve en uygun barınak koşullarının gerekliliğine ışık tutmaya devam etmektedir.