KÜTBO Heyetinden Tarım Kredi Yem'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜLTEKİN Başkanlığındaki heyet,  Tarım Kredi Yem A.Ş. Genel Müdürü Hasan Fehmi KİNAY’ı  makamında ziyaret etti.
 
Ziyarette, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Borsa çalışmaları, faaliyetleri ve projelerinden bahsetti. Kütahya ili için ekili tarım alanlarındaki sorunları dile getiren Başkan Necati Gültekin, arazi toplulaştırılması konusunda yapılması gerekenler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.
 
 Tarım Kredi Yem A.Ş. Genel Müdürü Hasan Fehmi KİNAY ise arazi toplulaştırılmasına ek olarak yetiştirilen ve Tarım Kredi Yem birimlerine gelen ürünlerde kalitenin yetersizliğinden bahsederek, üreticinin bilinçlendirilerek kaliteli ürün yetiştirilmesi konusunda çalışmaların yapılması gerektiğini söyledi.
 
Hasan Fehmi Kinay’a Kütahya Ticaret Borsası kuruluşu aşamalarında olmak üzere, hem milletvekili döneminde hem de diğer görev aldığı pozisyonlarda Borsaya vermiş olduğu destekler için teşekkür eden Necati Gültekin, KÜTBO Vizyonu dahilinde ilimizin ve bölgemizin tarım alanında cazibe merkezi olacak her türlü projeye destek verildiğini, bu konuda yapılacak faaliyetlerde işbirliğine hazır olduğunu sözlerine ekledi.
 
 KÜTBO’ya bundan önce olduğu gibi bundan sonraki projelerinde de destek olacağını ifade eden Hasan Fehmi Kinay, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve KÜTBO Heyetine teşekkür etti. Ziyaret, resim çekiminin ardından sona erdi.