PTT A.Ş.'den Tarım Kredi Yem'e ziyaret

PTT A.Ş. Genel Müdürlüğü Pazarlama ve Satış Dairesi Başkanı Özge DENLİ Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Hasan Fehmi KİNAY’ı makamında ziyaret etti.
 
Genel Müdürlüğümüze gerçekleştirilen bu ziyaret sırasında PTT A.Ş. Genel Müdürlüğü Pazarlama ve Satış Dairesi Başkanı Özge DENLİ, PTT'nin yeni nesil e-pazar platformu PTT TRade ve PTT AVM çalışmaları hakkında bilgi verdi.  Yeni nesil ticaret platformu PTT TRade ile tıpkı e-Bay gibi hem yurtiçinden hem de yurtdışındaki bir satıcıdan ürün alım  gerçekleştirebilecek. Bu sistemdeki kargo hizmeti yine PTT tarafından sağlanacaktır
 
Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Hasan Fehmi KİNAY ‘’ Bu nazik ziyaret dolayısıyla kurumum adına PTT Genel Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. PTT TRade ve PTT AVM çalışmalarından dolayı tüm PTT çalışanlarını tebrik ederim. Tarım Kredi Yem A.Ş olarak PTT TRade ve PTT AVM hizmetlerinden faydalanmak üzere çalışmalara bir an önce başlayacağız’’ dedi.
 
Ziyaret sırasında PTT Genel Müdürlüğü Pazarlama ve Satış Dairesi Başkanı Özge DENLİ’nin yanı sıra Ankara PTT Başmüdürü Akın AKINCI ve Ankara PTT Pazarlama ve Satış Müdürü Haluk NAZİK hazır bulundular.
 
Ziyaret sonrasında PTT heyeti Genel Müdürümüz Hasan Fehmi KİNAY’a sembolik pul hediye ettiler.