Şirketimiz ve KKTC Toprak Ürünleri Kurumu (TÜK) arasındaki işbirliği protokolü yenilendi

Tarım Kredi Yem San. Ve Tic. A.Ş. ve KKTC Toprak Ürünleri Kurumu arasında 2019 yılı başında başlayan karma hayvan yemi satışı ile ilgili işbirliği protokolünün süresi  bir yıl daha uzatıldı.
KKTC Toprak Ürünleri Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ADAHAN ve beraberindeki heyet, Genel Müdürlüğümüze ziyarette bulundular. Ziyaret sırasında iki kurum arasında 2019 yılı içerisinde  gerçekleştirilen karma hayvan yemi ticaret verileri değerlendirildi. 2020 yılı içerisinde barter ilişkileri de geliştirilerek ticaret hacminin büyütülmesi konusunda mutabakata varıldı. Bu çerçevede 2019 yılı başında imzalanan protokol 2020 yılı içerisinde de geçerli olmak kaydıyla yenilendi.
2020 yılı için düzenlenen protokol Genel Müdürümüz Sayın Hasan Fehmi KİNAY ve KKTC Toprak Ürünleri Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan ADAHAN tarafından imzalandı.
Yapılan görüşmelerde Genel Müdür Yardımcılarımız Ömer MUSA ve Mahmut Mahir KURT, Satış Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Müdürümüz Muhammet ÇIĞ, KKTC Toprak Ürünleri Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Tansel SAĞIR, TÜK Müdürü Mehmet BULLİCİ ve TÜK Muhasebe Müdürü Mehmet Savaş ARKUT hazır bulundular.