Tarım Kredi Süt tevsi yatırımları yerinde incelendi

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Köksal KACIR, Genel Müdürü Sayın Dr. Fahrettin POYRAZ, Tarım Kredi Yem Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Okan ATEŞ, Genel Müdürümüz Sayın Hasan Fehmi KİNAY ve beraberlerindeki heyet Eskişehir Beylikova’da bulunan Tarım Kredi Süt Fabrikasını ziyaret ettiler.
 
Heyet, ziyaret sırasında Tarım Kredi Süt fabrikasında yaklaşık 4 Milyon 500 Bin TL’ye mal olan tevsi yatırım ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek Fabrika Müdürü Nihat Tosun’dan detaylı bilgi aldı. Fabrikada yapılan incelemeler sonrasında personel ile birlikte düzenlenen iftar programı gerçekleştirildi.
 
Ziyaret ve iftar programına Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi Yem Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okan Ateş, Genel Müdürümüz Hasan Fehmi Kinay’ın yanı sıra Tarım Kredi Yem Yönetim Kurulu Üyeleri Sertaç Gürsoy ve Özkan İnci, Genel Müdür Yardımcıları Doğan Erdoğan ve Ömer Musa, Merkez Birliği Özel Kalem Müdürü Sinan Baysal, Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp ve diğer misafirler katıldılar.